Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sekcje, grupy i zespoły

Czcionka:

TANIEC

Zespół Tańca Nowoczesnego Indigo Dance Art

poniedziałek
– 16.o0-17.oo (dzieci – grupa starsza - JUNIOR)
– 17.oo-18.o0 (dzieci – grupa najmłodsza)
– 18.oo-19.o0 (dzieci – grupa średnia)

 

czwartek
– 15.o0-16.oo (dzieci – grupa średnia)
– 16.oo-17.o0 (dzieci – grupa starsza - JUNIOR)
– 17.oo-18.o0 (dzieci – grupa najmłodsza )

Gimnastyka taneczna
wtorek 18.oo-19.oo

Pilastes-aerobik
czwartek 18.o0-19.o0


KUGLARSTWO

Sekcja kuglarska (cyrkowa)
 - Grupa Teatru Ognia
   środa 17.0o-19.00


FOLKLOR i ZESPOŁY LUDOWE

- Zespół Ludowy „Podlasianki”
środa 12.oo-13.3o

Zespół Ludowy "Krzymoszowianki"
piątek 15.oo-16.0o (próby w budynku byłej szkoły filialnej w Krzymoszach)

Zespół Wokalny  ZŁOTE KŁOSY z Wyczółek
I i III środa
m-ca, od godz. 15.oo

Chór Seniora z Czepielina
I i III środa m-ca, od godz. 14.oo

Sekcja etnograficzna (folklorystyczna)
wg indywidualnych ustaleń 

Klub Rękodzieła
(wg informacji na plakatach/dla grup zorganizowanych)


TEATR

Młodzieżowa Grupa Teatralna IMPETUS
sobota 13.oo-14.3o

Dziecięca Grupa Teatralna SKRZATY
sobota 14.3o-16.0o

Grupa Teatralna ADULTUS (dla dorosłych)
sobota 16.3o-18.0o


TEATR OBRZĘDOWY

Grupa Teatru Obrzędowego "Podlasianki"
środa 1o.3o-12.oo

Grupa Teatru Obrzędowego i Poetyckiego "Klimontowianki" (próby w świetlicy wiejskiej w Klimontach)
czwartek 13.oo-14.3o


KABARET

Kabaret KOZIARY
czwartek 10.oo-12.oo


PLASTYKA i RĘKODZIEŁO

Zajęcia plastyczno-manualne/modelarstwo papierowe
środa 15.oo-16.3o

Klub Rękodzieła
(wg informacji na plakatach/dla grup zorganizowanych)


EDUKACJA MUZYCZNA

Zajęcia gry na gitarze
Sekcja 1 (S-WW)
wtorek 14.3o-15.oo

piątek 14.3o-15.oo

Sekcja 2 (S-MK_AL)
wtorek 15.oo-16.oo
sobota  13.30-14.30

Sekcja 3 (S-MM)
wtorek 16.oo-17.oo
sobota 17.o0-18.o0

Sekcja 4 (S-JK)
środa 12.3o-13.3o
piątek 11.3o-12.3o

Sekcja 5 (S-MK)
czwartek 13.3o-14.3o
sobota 12.00-13.00

Sekcja 6 (S-ND)
sobota 10.00-12.00

Sekcja 7 - grupa gitarowo-wokalna (Grupa Gitarowa STALOWE STRUNY)
wtorek 17.oo-18.oo
czwartek 17.oo-18.oo

Duet Wokalny DWA ZIARNA
wtorek 10.00-12.00
czwartek 10.00-12.00

 

Próby Orkiestry Dętej OSP Mordy
środa 19.oo-2o.3o
niedziela 18.oo-19.3o


EDUKACJA FILMOWA

Filmowe Poranki dla Najmłodszych - PROJEKCJE ZAWIESZONE
czwartek od 9.oo

Klub Miłośników Filmu - SPOTKANIA ZAWIESZONE
piątek od godz. 19.oo (wg informacji na plakatach)

Młodzieżowy Klub Filmowy - SPOTKANIA ZAWIESZONE
sobota od godz. 18.oo (wg informacji na plakatach)

Niedzielne Popołudnia Filmowe - PROJEKCJE ZAWIESZONE
(wg informacji na plakatach)


JĘZYKI OBCE 

Język rosyjski - ZAJĘCIA ZAWIESZONE
środa 15.oo-15.50 (młodzież)

Język hiszpański - NOWOŚĆ
środa 16.30-17.20 (młodzież)

Język hiszpański - ZAJĘCIA ZAWIESZONE
środa 17.oo-17.50 (dorośli)

Język angielski (dorośli)
wtorek 15.oo-16.o0 - grupa w Wyczółkach

środa 18.oo-19.oo - grupa w Mordach - ZAJĘCIA ZAWIESZONE

Język angielski (dzieci i młodzież)
piątek 16.oo-16.3o (grupa 4- i 5-latków)
piątek 16.35-17.20 (grupa 6-8-latków)
piątek 17.25-18.10 (grupa od 10 lat)


KLUBY

KLUB MŁODZIEŻOWY - w jego skład wchodzą:

Klub Komputerowy
czwartek 16.oo-17.00
sobota 16.0o-17.oo

Młodzieżowy Klub Filmowy SPOTKANIA ZAWIESZONE
sobota od godz. 18.oo (wg informacji na plakatach)

Ping-pong i Klub Karciany
poniedziałek 15.oo-16.oo
piątek 16.oo-18.oo

Klub Miłośników Języka Polskiego - SPOTKANIA ZAWIESZONE
środa 16.oo-17.oo

Klub Młodej Mamy - SPOTKANIA ZAWIESZONE
czwartek 17.oo-19.oo

Klub Kobiety 40+ - SPOTKANIA ZAWIESZONE
(wg informacji na plakatach)

Klub Miłośników Filmu - SPOTKANIA ZAWIESZONE
piątek od godz. 19.oo (wg informacji na plakatach)

Klub Rękodzieła
(wg informacji na plakatach/dla grup zorganizowanych)

Grupa AA "Odrodzenie"
sobota od 17.15


KOŁA SENIORA

* Koło Emerytów i Rencistów w Krzymoszach – spotkania w pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.oo w budynku Szkoły Filialnej;
* Koło Seniora w Czepielinie – spotkania w pierwszą środę miesiąca od godz. 13.oo w świetlicy;
* Koło Emerytów i Rencistów w Radzikowie Stopkach – spotkania w pierwszy wtorek miesiąca od godz. 13.oo w budynku byłej szkoły w Radzikowie Stopkach;

* Koło Seniora w Wyczółkach – spotkania w pierwszą środę miesiąca od godz. 15.oo w świetlicy;
* Koło Emerytów i Rencistów w Mordach – spotkania w pierwszą środę miesiąca od godz. 17.oo w budynku M-GOK-u;
* Koło Emerytów i Rencistów w Klimontach – spotkania w pierwszą środę miesiąca od godz. 13.oo w świetlicy wiejskiej.

Latająca Akademia Seniora (wg ustaleń): 
- Krzymosze: I poniedziałek miesiąca
- Radzików: I wtorek miesiąca
- Czepielin: I środa miesiąca
- Wyczółki: I środa miesiąca
- Mordy: I środa miesiąca
- Klimonty: I czwartek miesiąca


AIKIDO

Aikido (zajęcia prowadzone przez firmę zewnętrzną - zajęcia płatne u prowadzącego, nie na konto M-GOK-u)
piątek 18.oo-19.oo


Zajęcia zawieszone: 

Młodzieżowa Grupa Wokalna - próby zawieszone
Kawiarniany Klub Literacki - spotkania zawieszone
Klub Patriotyczny- spotkania zawieszone
Sekcja modelarska - zajęcia zawieszone


Język niemiecki - zajęcia zawieszone
wtorek 16.oo-17.oo (grupa podstawowa dzieci - Grundstufe)
wtorek 17.oo-18.oo (grupa podstawowa dla dorosłych - Gut)
czwartek 16.oo-17.oo (grupa średniozaawansowana dla młodzieży - Beste)

ZAŁĄCZNIKI:

Tygodniowy rozkład zajęć

Utworzono dnia 17.04.2018, 18:19

Tygodniowy rozkład zajęć sekcji, grup i zespołów

ZARZĄDZENIE NR 19/2016

Utworzono dnia 21.09.2016, 16:50

Regulamin uczestnictwa w zajęciach sekcji, grup i zespołów działających w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Mordach

Uwaga!

 


 

Ruszyły zajęcia sekcji, grup i zespołów w roku kulturalno-oświatowym 2017/2018. Szczegóły tutaj oraz w zakładce OGŁOSZENIA



SPONSOR XIX EDYCJI FESTYNU SŁONECZNE LATO
 

 


22 zgłoszenia z 2 województw, 16 patronów medialnych, 5 Patronów Honorowych. Tak w skrócie wyglądają liczby dotyczące XI Festiwalu Piosenki Europejskiej.
 


 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Czerwiec 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny